Мережа ювелірних салонів «Золотий вік»

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Кілька років систему опалення забезпечував електричний котел потужністю в 18 кВт в парі з електричної тепловою завісою потужністю в 9 кВт, загальне навантаження дорівнює 27 кВт. Висока стеля 5 метрів; велика площа скління; вхідні двері має тамбур, але зовнішні двері нещільно закриваються і є протяг.

Рішення

З огляду на особливості приміщення, були запропоновані обігрівачі Білюкс серії Б, модель Б 1000 в кількості 18 шт - вони зможуть рівномірно розподілити тепло по приміщенню, прогріти його і підтримувати бажану температуру. Максимальне навантаження на мережу - 18 кВт. Регулюватися обігрівачі повинні датчиками тепла (терморегуляторами).

Результат

Навіть краще ніж припускали! Замір температур проводився 23 січня 2016 року у 13.00, температура на вулиці опустилася до - 16 градусів, а всередині магазину була на рівні +18 ... +20 градусів по Цельсію. Працювали тільки обігрівачі Білюкс. Тобто до цього було споживання 27 кВт і температура до +5 градусів, а стало - споживання максимум 18 кВт і температура до +20 градусів !!! Після цього об'єкта мережу "Золотий Вік" впровадила Билюкс ще в 20 маг

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.