Типові рішення опалення цехів заводів інфрачервоними обігрівачами

Приклад 1: Опалення цеху заводського металевих конструкцій

Опалення цеху металоконструкцій

Виробництво металоконструкцій передбачає наявність цеху з висотою стель не менше 5 метрів. Такі приміщення досить складно обігрівати шляхом конвективних систем, до того ж, виникає необхідність підвищеної вентиляції через наявність шкідливих для людського організму речовин в повітрі. Іноді технологія опалення приміщень цеху заснована на установці повітрозабірного обладнання на рівні підлоги. Потужність в результаті витрачатися на протилежні дії: конвективні обігрівачі будуть сприяти підняттю гарячої повітряної маси, а фільтри повітрязабірників – тягнути вниз. Використовуючи інфрачервону систему Білюкс, ви не зіткнетеся з такою проблемою.

Обігрів друкарні

Промислові системи Білюкс: надійність і потужність

Обігрівачі Білюкс промислової лінійки розміщують на стелі або стінах (під прямим кутом). Існує можливість монтажу систем опалення на будь-яких несучих конструкціях. Таким чином, обігрівачі захищені від можливих механічних пошкоджень, на відміну від конвекторних обігрівачів, які доводиться переміщати по цеху. Навіть якщо один з обігрівачів Білюкс вийде з ладу, це ніяк не вплине на повноцінну роботу інших пристроїв. Ресурс експлуатації обігрівачів Білюкс гарантує особливу надійність і становить 25 років.

Опалення виробничих складів

Економія площі

Раніше вважалося, що великі площі можна опалювати виключно за допомогою «кілометрових трубопроводів» і великогабаритних опалювальних систем. Інфрачервоні обігрівачі компактні, а для монтажу систем не потрібно спеціальних навичок. Застосування ІЧ-систем в промислових зонах не вимагає виділення окремих приміщень для розміщення обладнання, планувати прокладку труб в робочій зоні, щоб не пошкодити існуючі комунікації.

ІЧ-системи Білюкс можуть послужити у вигляді локальної системи опалення над конкретним верстатом в цеху великого розміру або зональної системи опалення над виробничою лінією.

Локальне опалення

Економія коштів

Застосовуючи інфрачервоні обігрівачі, ви можете заощадити до 40% ресурсів. У порівнянні з конвективними системами обігріву та звичними електронагрівальними приладами, це справжній прорив! Це щодо витрат на теплоносії. Порівняння закупівельної ціни опалювального обладнання, вартості монтажу і обслуговування, ремонтних робіт, транспортування повністю свідчить про перевагу систем опалення Білюкс. Варто відзначити, що погодні умови ніяк не впливають на роботу обігрівачів.

Приклад 2: Деревообробний цех: опалення

Опалення виробничого цеху

Унікальні властивості інфрачервоної системи опалення Білюкс

Деревний пил є однією з проблем деревообробного виробництва: дрібні частинки становлять небезпеку потрапляння в очі і легені персоналу. Традиційна система конвективного опалення, заснована на котлах, трубах і радіаторах, сприяє циркуляції повітря. Шкідлива деревний пил «висить» в повітрі, а сміття з підлоги піднімається вгору. Теплові гармати, які викликають рух повітря, взагалі незастосовні в даній галузі. Інфрачервоні системи Білюкс не викликають повітряної циркуляції і дають можливість співробітникам працювати без використання респіраторів. Безумовно, поліпшення умов праці позначиться на продуктивності.

Обігрів в цеху деревообробки

Довгохвильові системи активно використовують в камерах сушки деревини. Інфрачервоні обігрівачі дозволяють попередньо висушити деревину, навіть якщо обладнані камери для цієї мети відсутні.

Економія коштів

Для створення локального опалення в виробничому цеху використовують інфрачервоні обігрівачі. Більшу частину площі цеху займає деревообробне обладнання, яке не потребує обігріві або охолодженні. Забезпечувати теплом слід тільки робочі місця співробітників. Конвективні системи не справляються з таким завданням.

Опалення цеху деревообробки

Варто відзначити економічність інфрачервоного тепла, виходячи з фізичних властивостей. Конвективні системи опалення шляхом нагрівання води передають тепло в батареї – радіатори. Потім трубопроводи нагрівають повітря. Тепле повітря піднімається в стельову зону приміщення. Варто відкрити двері в цех – і тепла наче й не було! Інфрачервоні обігрівачі Білюкс прогрівають поверхні в приміщенні, утримуючи тепло всередині.

Опалення виробничого цеху

ІЧ-системи Білюкс: функціональність

Легкість установки і компактність ІЧ-систем Білюкс дозволяє використовувати їх як додаткове опалення. Якщо у виробничому приміщенні вже встановлено систему опалення, але вона не справляється з поставленим завданням, слід використовувати інфрачервоні обігрівачі. Іноді централізоване опалення в одному приміщенні створює «африканську спеку», в той час, як інше приміщення відрізняється стабільною «прохолодою». Прокладка додаткової «гілки» трубопроводів обійдеться дуже дорого. Електросистеми Білюкс цілком доступні і надійні!

Приклад 3: Опалення друкарні

Обігрів друкарні швидко

Друкарська справа відрізняється професійними нюансами. Однією з таких особливостей є кліматична стабільність в приміщенні. Порушення цієї умови призведе до псування паперу. Оскільки проконтролювати або відрегулювати температурний режим в друкарському приміщенні не є можливим на базі традиційного опалення, це може призвести до збитків.

У холодну пору року може знижуватися вологість повітря на увазі використання додаткових конвективних опалювальних систем. Відносна вологість менше 40% може привести до вироблення статичної електрики друкарським обладнанням. Крім того, це відбивається на погане самопочуття співробітників і стабільності робочого процесу. ІЧ-обігрівачі Білюкс створюють комфортний клімат без зменшення вологості повітря в друкарні.

Створення комфортного температурного режиму

Відлига або похолодання можуть привести до порушень температурного режиму. Довгохвильові системи Білюкс контролюють температуру за допомогою терморегуляторів, забезпечуючи стабільний мікроклімат. Запрограмувавши терморегулятор на певний режим, в приміщенні завжди буде підтримуватися конкретна температура. Протяги, нагрівання обладнання, зміна погодних умов ніяк не позначаться на роботі обігрівачів Білюкс.

Комфорт мікроклімату

Робота конвективних електрообігрівачів, які найчастіше встановлюються як додаткове опалення, призводить до зменшення вологості повітря. Інфрачервоні обігрівачі не призводять до «спалюванню» кисню, не зменшують вміст вологи в повітряній масі. Такий клімат не призведе до псування паперу, не стане перешкодою для друкованого процесу і не призведе до вироблення статичної електрики.

Прогрівання великих площ: Білюкс – економія

Друкарня відрізняється не постійним графіком роботи. Інфрачервоні довгохвильові системи можна легко запрограмувати на роботу в економному режимі: таким чином, вночі споживання енергії знизитися, а температура +5 градусів дозволить зберегти матеріали і обладнання без пошкоджень. При необхідності можна швидко привести обігрівачі в робочий режим, піднявши температуру.

Якщо виникла необхідність використання одного верстата з групи, то слід скористатися можливістю локального обігріву. Навіщо витрачати тепло і гроші на обігрів приміщення цілком? Оперативне реагування на зміни в робочому режимі друкарні забезпечить обладнання Білюкс.

 

Розрахувати і купити обігрівачі у найближчих представників.