Музей-садиба Богдана-Ігоря Антонича

Проблема

До дня відзначення століття з дня народження Богдана-Ігоря Антонича було відреставровано садибу батьків. В якій створили музей життя та творчості поета. Опалення в садибі було відсутнє цілком. Під час розгляду різних варіантів опалення, вибрали економну систему Білюкс. Оскільки вона виявилась найдешевшою для впровадження та подальшої експлуатації.

Рішення

Встановлено обігрівачі Б 1350 в кількості 17 шт.

Результат

Музей-садибу було відкрито разом вже зі встановленою системою опалення, яка ще й при тому зберегла багато місця біля стін для експонатів.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.