Найдорожча ресторація Галичини

Проблема

В новому дворику ресторації необхідно було створити комфортну температуру для відвідувачів. При чому обігрівачів не повинно бути видно, щоб не виділятись від задуманого дизайну.

Рішення

Вперше обігрівачі були розміщені не по стандартним для їх доброї роботи вимогам. А сховані під автомобілем та сходами. Незважаючи на це, вдалось прогріти підлогу дворика, яка в свою чергу віддала тепло в приміщення. Використовувались обігрівачі Б 1350.

Результат

Майданчик вдалось прогріти, дизайн не змінено, відвідувачі задоволені !

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.