Новий формат опалення для спортзалів! І сервіс …

Стельові інфрачервоні обігрівачі Білюкс – якісно новий формат опалення, який підходить для обігріву спортзалів будь-яких розмірів і видів, починаючи від шкільних футзалів до великих фітнес-центрів.

Тренування при високій температурі

Центр гарячої йоги – ЗЦІЛЕННЯ ТЕПЛОМ!
Система підігріву в нашому Центрі (інфо ред) безпечна як для людини, так і для навколишнього середовища. До того ж вона споживає мінімальну кількість енергії, що сприяє збереженню природних ресурсів. Загальна площа залу – 115 кв.м.

Система підігріву в Центрі гарячої йоги безпечна для навколишнього середовища і людей. Мінімальне енергоспоживання сприяє збереженню природних ресурсів. Площа залу становить 115 м2.

Поширені типи спортзалів:

  • Одинарний зал – 15 х 27 х 5,5 м
  • Подвійний зал – 22 х 44 х 7 м
  • Потрійний зал – 27 х 45 х 7 м

Йога хот - заняття йогою при високій температурі, за допомогою Білюкс і Фріко

Обігрівачі П4000 - опалення БК Одеса

Опалення футбольного поля

Ліцензірованній представник ТМ Білюкс - ТОВ Електромакс

Найчастіше в спортивних центрах виділяють зони для фітнес-занять і тренажерного залу. Коли зал використовується для великої аудиторії або використовується для проведення заходів, не пов’язаних зі спортивною галуззю, не обійтися без припливної вентиляції. Одночасно з установкою стельових панелей Білюкс слід подбати про системи припливно-витяжної вентиляції.

Головне, дотримуватися швидкості повітрообміну в зоні перебування спортсменів. Це завдання можна вирішити шляхом покриття тепловтрат шляхом зовнішніх конструкцій за допомогою стельових систем, які забезпечать відсутність руху повітряної маси. Решта тепловтрати можна компенсувати, завдяки обладнанню для припливної та витяжної вентиляції.

При розрахунках рекомендується задіяти великі потужності для стельових систем, щоб забезпечити функціональну роботу. Немає необхідності включати вентиляцію, коли в залі невелика кількість людей. Мала площа залу не вимагає додаткових пристроїв вентиляції, можна провітрити приміщення природним шляхом.

Обігрівачі Білюкс П4000 для спортивного залу

Монтаж інфрачервоних обігрівачів Білюкс П4000 для опалення спортивного залу школи в м.Рівне. Встановлено “Теплов”.

Стельові панелі Білюкс створюють кращу якість повітря в будь-якому приміщенні. Наші клієнти завжди можуть розраховувати на консультації від архітекторів, монтажників, проектувальників «Білюкс» на будь-якому етапі організації опалення. Провідний виробник інфрачервоних стельових систем «Білюкс» зробить підтримку завжди, починаючи від проектування об’єкта і закінчуючи введенням пристроїв в експлуатацію.

Стельові системи Білюкс
Система відрізняється швидким реагуванням і коротким періодом нагріву, завдяки низькій інерційної масі. Перенагрів приміщення через проникнення сонячного випромінювання, виключений.

Опалення великих приміщень

Застосування систем Білюкс в спортзалах можливо без додаткової вентиляції. Забудьте про протяги, що виникають ззовні! Завдяки стельовому опалюванню, використання гімнастичних матів і татамі можливо без тепловтрат.

Опалення спортмайданчиків