«Шкідливі» поради, або Не варто економити на опаленні!

Не економ на опаленні з Білюкс

Навіщо мені Білюкс?

  • Заощаджує кошти на опалення, як ніякий інший електрообігрівач.
  • Монтаж системи опалення своїми руками.
  • Економічніше газового конвектора при висоті стелі від 3,5 метра!

Чому не традиційні системи опалення?

  • Газ і електрика постійно дорожчають
  • Витрата газу і електрики на конвективні традиційні системи опалення мінімум на 50% вище
  • Витрата на безліч комплектуючих, які потребують заміни та обслуговування
  • Монтаж традиційних систем опалення – це труби, вода, котли, радіатори, підведення газу, проект! Все це зайві витрати, а нам треба щоб було тепло – без зайвих витрат!

Психологія обивателя влаштована таким чином, що він наполегливо заперечує все нове. Підозрілість і «прив’язка» до традицій настільки міцно утримують свідомість в тупиковому положенні, що навіть альтернатива у вигляді більш вигідних джерел опалення не може пробити «броню». Користувачі готові платити в кілька разів більше, «накручувати» електролічильники з феноменальною швидкістю, намагаючись зігрітися морозним вечором, але перевірити ефективність інфрачервоних обігрівачів «Білюкс» вони НЕ ХОЧУТЬ! Основні причини небажання господаря скоротити свої витрати полягають в непробіваємості свідомості. Краще платити втридорога, ніж в якості експерименту спробувати інший спосіб.

Скажімо «НІ» всьому новому! Користуємося і далі традиційними джерелами!

Кожен день приносить обивателям не тільки масу нових проблем, а й деякі розчарування. Ми говоримо про проблеми не стільки локального, скільки макроекономічного характеру. Традиційним способом опалення житла здавна було спалювання дров чи вугілля. Незадовго стали використовувати і газ.

Всі перераховані вище джерела енергії не є поновлюваними, тому вартість послуг зростає регулярно. Топити дровами, в принципі, можна, але боротьба за вирубку лісу вже має глобальний характер. Крім того, процес згоряння призводить до забруднення атмосфери. Припустимо, дрова – це вже пережиток минулого і практично не використовуються сьогодні. Залишається традиційний газ. Корпорації, що займаються доставкою газу, ніколи не упустять можливості підняти ціни на блакитне паливо. У «унісон» з ними працюють добувачі вугілля. Загалом, залишається тільки збирати гроші на оплату тепла. Адже ви НЕ ХОЧЕТЕ платити менше, а хочете ПЛАТИТИ і мерзнути?

Хто за централізований спосіб опалення?

Приватні домовласники, та й господарі квартир просто обожнюють платити за повітря! Здивовані? Думаєте, мова піде про новий податок? На жаль, шаблони і звички не дають відходити від того, що давно застаріло і НЕ ПРАЦЮЄ. Але як же так !? Адже так жили наші прадіди, і діди, і батьки. Не можна відходити від традицій. Обов’язково купите пальник, розпаліть багаття на балконі і намагайтеся зігрітися від світла гасової лампи! Тоді ви точно поринете в атмосферу минулих років…

Феноменальний прогрес техніки, науки привів до появи безлічі корисних винаходів. Приміром, мобільні телефони зараз використовують навіть ветерани Великої Вітчизняної війни, що немало побачили за своє життя! І не намагаються зв’язатися з рідними за допомогою рації, тому що так було тоді. Інтернет, що заполонив світові простори, сприймають всі від малого до великого.

Зате побутові ситуації, в яких по кишені домовласників боляче «б’є» вартість, пересічний користувач дозволити не в змозі. Централізоване опалення відрізняється інертністю і нездатністю відреагувати на зміну температури повітря за вікном. Сьогодні + 3градуса, а завтра вже -10 градусів. Прикладаючи руку до батарей, відразу зрозуміло, що вони просто стали «декором» в квартирі. Зате оплату комунальним службам господарі вносять справно, щомісяця: із задоволенням платять за те, чого не отримують!

Пропонують інфрачервоні системи? Не погоджуйтеся!

Інфрачервоні обігрівачі «Білюкс» на вітчизняних просторах з’явилися давно. Але за цей період часу користувачі так і не змогли повірити в «диво», коли приміщення можна нагрівати ефективно і швидко з мінімальними витратами. Сімейне опалення Білюкс
Навіщо? Господарі звикли жити в холоді, насолоджуватися вдиханням продуктів горіння від опалювальних котлів, і головне – витрачати свої гроші даремно. Включаючи калорифер, слід забратися під ковдру, і мерзнути там практично до ранку, поки тепле повітря не «огорне» всю кімнату. До цього часу вже пора буде збиратися на роботу, а ранковий кашель від пересушеного повітря – це так, невеликий бонус. Розповіді фахівців про те, що інфрачервоні системи «Білюкс» нагрівають не повітря, а предмети і поверхні, сприймається іронічно-насторожено. В результаті, господарі дружним хором в кращих традиціях нігілізму кажуть «НІ інфрачервоному опаленню» – і йдуть до своїх домівок, щоб знову відпрацьовувати дороге тепло.

Однак…

Якщо в будинку немає Білюкс - краще в светр загорнутися!

Дизайн упаковки оригінального Білюкс

P.S. “Взяти на пробу”, правильно змонтувати, підключити або дізнатися де вже встановлені сучасні електричні інфрачервоні системи опалення «Білюкс» можна тут!