Нова пошта, відділення №1 (м.Черкаси)

Київ
Проекти
вул. Лебедєва-Кумача, 7В
(068) 844-84-75
Проблема

В клієнтській зоні використовувались настінні конвектори, дуйчики та масляні радіатори. Хоча в приміщенні і було тепло, але постійно вибивали автомати (велике навантаження). Перед нами поставили завдання: створити комфортну температуру в приміщенні і разом з цим зменшити споживання електроенергії

Рішення

У відділенні було встановлено обігрівачі побутової серії Білюкс Б1350.

Результат

Ми змогли досягти комфортної температури у клієнтській зоні, в кабінеті керівника та у роздягальні працівників відділення, а також зменшити споживання електроенергії

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.