Опалення виробництва,приміщення 1450 кв.м висота 6 м. м. Львів, вул .Конюшинна

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Для роботи нового цеху по виготовленню кабельної продукції обов"язкова вимога температурний режим +10-18С тому що працюють чутливі електронні машини.

Рішення

Втановили інфрачервоні обігрівачі ТМ Білюкс серії П4000 та П3000 в загальній кількості 34 шт. Розділили на 5 зон керування через терморегулятори.

Результат

Термература в приміщенні згідно вимог замовника +18С

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.