Обігрів ДП ХП завод ім. Т. Г. Шевченка

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Опалити промислове підприємство з висотою стель в 8 метрів - завдання не з простих. З нею не впорається (ефективно) жоден конвектор, так як в результаті його роботи нагріте повітря підніматиметься вгору, а холодний опускатися вниз, при цьому середня температура буде не достатньо високою. А за умовами роботи з замовником, температура не повинна опускатися нижче +20 градусів

Рішення

Для вирішення цього завдання були обрані стельові обігрівачі (моделі П4000), всього 12 штук. Загальна потужність споживаної електроенергії склала 48кВт. При цьому звичайно ж просто необхідний терморегулятор, який відповідає за контроль температури.

Результат

В результаті замовник залишився задоволений. Згідно з його спостереженням, при опаленні інфрачервоними обігрівачами Білюкс витрати на електроенергію знизилися на 40%

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.