Обігрів Народного дому с. Вільховецьк

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

ЧИМ опалити ? Приміщення залу в Народному домі, 320 кв.м. висота приміщення h 6 м ?

Рішення

Для швидкого опалення залу встановили 6 інфрачервониих середньохвильових обігрівачів серії У4000 ( 4 у залі та 2 на сцені) Номінальна потужність 25,2 кВт споживча потужність 12,6 кВт/год . Поділили на 2 зони керування окремо сцена, окремо опалення залу , що дозволяє єфективно викоритовувати дане прииміщення.

Результат

За годну до початку міроприємства вкючаємо обігрівачі і вже за 15-20 хв. температура піднімається дуже швидко. .Опалення дозволяє обігрівати приміщення в високою стелею концентруючи все тепло на низу, і не гріти весь об"єм повітря в залі. Вночі прогівати прииміщення не потрібно це велика перевага та економія коштів замовника народного дому та об"єднаня громад .

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.