Обігрів робота – маніпулятора

Проблема

Обігрів робота-маніпулятора необхідний для того, щоб масло не загусло і він міг виконувати ультра точні дії зі зварювання. Початкова температура була + 7 / + 9 чого недостатньо для точної роботи. Необхідно тримати температуру на рівні +15 / +18 і то самого робота, не обов'язково повітря.

Рішення

Використано електричні середньохвильові обігрівачі ТМ Билюкс серії У 4000 і У 2000.

Результат

Температура на роботі-маніпуляторі піднялася до +18, на блоці управління - + 26. Що більше, ніж достатньо для точної роботи робота.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.