Опалення автомийки в Одесі

Проблема

Температура в боксі дорівнює температурі на вулиці. Потрібно підняти температуру до +12...+15 градусів.

Рішення

Встановили обігрівачі Білюкс П2400 в кількості 2 шт., при умові наступного утеплення/переобладнання боксів: монтажем термоштор на вході, роботі при зачинених воротах, відокремлення боксів мийки від боксу хімчистки кабінетом очікування.

Результат

В боксе площадью 50 метров достигается температура указанная заказчиком. В боксі площею 50 метрів досягається бажана температура.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.