Опалення балкону

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Автономне опалення балкона-лоджії своїми руками. Площа (S) опалювального приміщення - 8 м2. Висота - 3 метри

Рішення

Електричні обігрівачі Білюкс загальною потужністю 2 кВт (Билюкс Б1000 - 2 шт. Контроль температури забезпечує механічний терморегулятор Eberle RTR 6121

Результат

Балкон був попередньо утеплений, при цьому витрати на опалення такої площі склали 65 грн на місяць. Монтаж проводився своїми руками в ніші стелі з гіпсокартону. Ми отримали теплу дерев'яну підлогу, близько 24С і температуру повітря + 18-20С. Йдучи з балкону ставили чергову температуру +10 .. + 15С Споживання за 6 місяців зими: 390 грн (2014 р)

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.