Опалення банкетного шатра в ресторані Дубровський

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Розташований на березі річки Харків, унікальний ресторан-курорт Дубровський, зустрічає своїх відвідувачів відмінними стравами, шикарним іртерєром,мальовничим розташуванням, затишними альтанками та великим святковим літнім шатром. Проте ніхто не може передбачити зміни в осінній чи весінній погоді.То що ж робити, наприклад, якщо заздалегідь заплановане весілля?

Рішення

Протягом дня були встановлені спеціально розроблені обігрівачі Білюкс серії "У", які чудово виконали поставленне завдання, не займаючи при цьому мясця на підлозі та рівномірно розподіляючи тепло між столиками. Обігрівачі були розділені на групи. Це надає можливість не витрачати зайву електроенергію, якщо зал напівпустий.

Результат

У прохолодну погоду (11°С) відвідувачам достатньо комфортно відпочивати у шатрі на свіжому повітрі - температура на столиках досягає 22°С.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.