Опалення бесідки в ресторані “Три барашка”

Проблема

Восени та навесні, коли на вулиці прохолодно, але гостям ресторану хочеться затишно провести час в улюблених бесідках - для їх комфорного відпочинку керівництво ресторану встановили обігрівачі Білюкс.

Рішення

На літній площадці знаходяться 4 бесідки, площею 33 м.кв. кожна. Після того, як встановили захисну плівку, стало можливо досягти комфортної температури повітря в межах +16…+18 градусів. Для проекту використовували середньохвильові обігрівачі Білюкс У2000 = 8 шт. Контроль температури здійснюеться за допомогою терморегулятора Terneo VT, встановленого в кожній бесідці.

Результат

Прогрів температури повітря до +16...+18 градусів восени та навесні в середині приміщення, при зовнішній температурі до + 7 градусів.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.