Опалення бібліотеки

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Веселовська районна центральна бібліотека опалювалася електроконвекторами, 2-поверхова будівля з висотою 4м, несли великі витрати на електроенергію та не всі приміщення ще опалювалися й були закриті.

Рішення

У кабінетах, де прцюють співробітники, поставили довгохвильові обігрівачі серії Б для цілодобового опалення, а в сховищах встановили середньохвильові обігрівачі серії У для тимчасового опалення.

Результат

Вже йде 2-ий опалювальний сезон і є величезний успіх у економія на електриці - складає 35% при тому, що опалюються всі приміщення.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.