Практичне застосування Билюкс: відгуки від споживача

Опалення будинку з Білюкс

Компанії Білюкс важливі відгуки від споживачів

  • Скільки б грошей не було вкладено в рекламу послуги або продукту, без реальних відгуків складно уявити собі реальну користь від конкретного товару.
  • Компанія Білюкс розуміє наскільки важливо потенційним покупцям розуміти, що їх не обманюють і не хочуть легкої наживи від разового продажу.

Мета Білюкс – принести затишок в кожен будинок

  • Наша мета – принести користь країні і кожному пересічному користувачеві окремо. Адже благополуччя нації складається з затишку в кожній оселі.
Опалювальний сезон 2015-2016 закінчено. Споживачі змогли відчути ненадійність централізованого опалення, тому використовували всі наявні можливості для того, щоб пережити досить холодну зиму. На жаль, не всі опалювальні прилади працюють на благо: основна маса опалювальних пристроїв спустошила гаманці господарів.

Щоб нагнати теплого повітря в будинок, доводилося використовувати прилади практично цілодобово. Ті господарі, які завчасно підготувалися до опалювального сезону, змогли безболісно пережити зиму, при цьому заощадивши власний капітал.

Як це можливо? Просто вони використовували економічні і ефективні інфрачервоні системи Білюкс!

Опалення ТМ Білюкс

Роман Смирнов вибрав стельову систему для опалення двоповерхового будинку. Можливості інфрачервоних обігрівачів настільки вразили господаря, що він вирішив зняти відеоогляд власного житла для того, щоб показати іншим споживачам, наскільки ефективні прилади. Поділитися, так би мовити, практичним досвідом.

Це була перша зима, проведена пліч-о-пліч з Білюкс. Слід врахувати, що будинок досить великий, неопалювальний. В кінці опалювального сезону господар не полінувався зробити порівняльний звіт за енерговитратами минулого і нинішнього сезонів. Різниця істотна!

Веранда в будинку не опалюється, приміщення просторі і світлі. У холодну пору року, на жаль, це може стати проблемою, коли хочеться зігрітися швидше, а на опалення великої кімнати йдуть години. У коридорі господар розмістив Билюкс Б600. Через сильні холоди довелося закрити вхід на другий поверх за допомогою шкур, а всю «відповідальність» за обігрів першого поверху довелося на себе взяти інфрачервоним системам.

Для створення комфортної обстановки в кімнатах розмістили обігрівач Б1350, для вітальні використовували два обігрівача потужністю 1350 Вт. В коридорі і ванній розмістили системи потужністю 0,6 КВт, так як для такої площі ці моделі підходять як не можна краще. До цього господар двоповерхової будівлі використовував газове опалення в будинку. Вивчивши порівняльну характеристику опалювальних 2014-2015 газового і 2015-216 інфрачервоного сезонів, ви зробите власні висновки про ефективність роботи пристроїв.

Дитяча

Опалення з Білюкс

Кухня

Опалення з Білюкс

Ванна

Опалення з Білюкс

Коридор

Опалення з Білюкс

Спальня

Опалення з Білюкс

Вітальня

Опалення з Білюкс

Порівняльний звіт опалювальних сезонів

Як опалення в 2014-2015г.г. була використана газова автономна установка. Вартість витрат палива з 1 жовтня 2014 року до 1200 м3 – 3,6 грн, понад 1200 м3 – 7,18 грн.

Сезон 2015-2016 р.р. став для Романа Смирнова перехідним з газового на електричне опалення. Були використані обігрівачі Билюкс: п’ять моделей Б1350, дві моделі Б600. Вартість опалення – до 100 Вт – 0,47 коп., До 600 Вт – 0,75 коп, більше 600 Вт – 1,47 коп.

Площа опалення будівлі електрообігрівачами ТМ Білюкс становить 90 м2. Якщо опалювати газом, то площа становить 100 м2, так як є ще одна батарея на другому поверсі. У будинку чавунні двадцатіреберние батареї, в вітальні та ванної двенадцатіреберні батареї. У ванній розташовані несучі труби з підвалу, де розташован газовий котел. Труби мають діаметр 50 мм.

Вікна в приватному будинку дерев’яні старі, стіни і двері не утеплені, веранда не опалюється. У 2015 році в якості системи опалення були обрані інфрачервоні стельові системи Білюкс. Напруга при роботі обігрівачів в середньому становило 190-200В. Вхідна напруга без включення систем – 210В, при включенні систем – 200В. Вимірювання кожного обігрівача окремо показали напругу 200В.

При включених обігрівачах Білюкс температура в будинку становить +16,7 – 19,6 градусів.

Коливання температури залежать від якості утеплення кімнати і розташування в певній частині будинку. Температура пластини при нагріванні інфрачервоних систем при напрузі 200В становить + 290-300 градусів. Через перепади напруги обігрівачів не вдавалося досягти максимально ефективної температури нагріву. Після півгодини роботи температура пластин становила + 230-250 градусів.

Витрати на матеріали, обігрівачі та установку склали 18 358 грн. Підсумки сезону 2014-2015р.р. показали, що газове обслуговування обійшлося господареві в 7618,14 грн, електроенергія – в 271,86 грн.

Опалення 2015-2016 року проводилося інфрачервоними обігрівачами. Час від часу застосовували газове опалення. У сумі газове обслуговування обійшлося в 2642,41 грн, електроенергія – в 9943,94 грн.

Виходячи з того, що тарифи сезонів змінилися, економія за допомогою інфрачервоних обігрівачів очевидна.

Якби господареві прийшло в голову залишитися на газовому опаленні, то перерахунку на нові тарифи, йому б довелося замість 9943.94 грн заплатити 20232,99 грн. Ось така проста інфрачервона арифметика, а рішення – за вами!

Відеоогляд будинку з системою опалення ТМ Білюкс