Опалення цеху «Ardagh Group»

Київ
Проекти
вул. Лебедєва-Кумача, 7В
(068) 844-84-75
Проблема

У приміщенні цеху площею 320м.кв. раніше було встановлено 7 газових обігрівачів типу АОКГ-5. Витрата зрідженого газу при зовнішній температурі -5С на кожен обігрівач становив 25літров на добу. Вартість скрапленого газу 1л = 10,5грн. Разом 25л * 10,5грн * 7 = 1837,50грн / добу. При цьому температура всередині приміщення ледь сягала 16-18 С.

Рішення

У грудні 2015 р, за рекомендацією компанії ТМ «Білюкс», були встановлені 10 обігрівачів П4000. Температура в приміщенні цеху, при зовнішній температурі -10С, становить 21 С, при цьому споживання електроенергії становить близько 400кВт * год / добу, що відповідає 400 * 2,3грн = 920грн / добу.

Результат

Економія за добу близько 900 гривень - в період сильного похолодання (від -10С до 20С). У період помірного похолодання економія коштів збільшується в півтора рази.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.