Опалення церкви с. Радча

Івано-Франківськ
Проекти
вул. Павла Тичини, 8А, оф. 249
(096) 273-92-20
Проблема

Три 9кВт теплові пушки, які були встановлені до цього включалися в п`ятницю, щоб на недільну службу вийти на плюсову температуру у 500 м.кв площі приміщення. На момент відправи пушки вимикалися, так як шум не дозволяв проводити літургію, до кінця літургії було надзвичайно холодно, так як все тепло підіймалося вверх.

Рішення

Встановлено 19 шт обігрівачів моделі У2000.

Результат

Опалення вмикається за годину-дві до початку літургії, цього достатньо для прогріву усієї площі. Суттєва економія витрат. Опалення працює всього 3-5 годин у тиждень.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.