Опалення Дитячої студії “ХАЛАБУДА”, вул. Михайла Омеляновича-Павленка, 9

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Відмовились від газового опалення оскільки приміщення не прогрівалось, а рахунки платили великі. Встановлення електричного опалення на приміщення висотою h 3,5 м. є вирішенням проблеми опалення . Головне вимога замовника щоб розміщення обігрівачів не заважало конструкціям що є в залі. .

Рішення

У студії встановили інфрачервоні стельові обігрівачі серії Б1350 в кількості 10 шт( номінальна потужність 12 кВт/год, споживча потучність 4 кВт/ год ) на площу приміщення 175 кв.м. Розмістили рівномірно по залу на висоту підвісу 3,5м, поділили на 2 зони керування. Керування за допомого програмованих терморегуляторів ,що підтримують температуру вдень + 22С та економлять кіловати вночі підримуючи температуру прогріву приміщення межах +10- 15 С

Результат

Обігрівачі відпрацювали сезон (зима) 2018-2019 р. Працівники студії дуже задоволені роботою обігрівачів. Найголовніше відвідуючі батьки та дітки завжди в теплі і комфорті відпочивають.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.