Опалення дитячого садочку Глобус “Територія дитинства”

Проблема

Додаткове опалення в групах. Підтримання температури в межах +22 градуса.

Рішення

Встановлені обігрівачі Білюкс Б1000 = 4 шт. По 1 шт в кожній групі. Керування температурою через терморегулятор. Основне опалення буде виконуватись за допомогою водяного опалення та кондиціонерів. Білюкс повинен був виконувати функцію додаткового опалення, створюючи комфортну зону біля вікна.

Результат

Зі своєю задачею обігрівач впорався повністю, не зважаючи на відсутність кондиціонерів, та неналежної температурі на водяних радіаторах.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.