Опалення для МАФ

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Малі архітектурні форми (МАФ) - в народі павільйони окремий розділ для опалення. Витрата на електрику при опалення павільйонів просто зашкалює всі можливі рамки, а при цьому необхідно створювати комфортні умови праці. Так і в цьому випадку: МАФ на ТЦ Барабашово раніше опалювався масляним обігрівачем, електричними конвекторами різної потужності, тепловентиляторами. Але, всі перераховані вище методи не давали бажаного результату.

Рішення

Аналізуючи особливості споруди, при розрахунку теплових витрат вирішили зробити запас по потужності обігрівача. Таким чином зупинилися на моделях Білюкс серії Б потужністю 600 і 1000. Але, з цим завданням не впорається лише обігрівач, необхідні терморегулятори, які виконують функцію «мозкового центру».

Результат

Система опалення працювала в самий розпал опалювального сезону: грудень-січень. Контрольною точкою нашого співробітництва став візит до власника даного магазину в лютому. Власник дав нам зворотний зв'язок в цифрах: витрата бюджету на опалення конвектором - 800-1000 грн, БіЛюкс - 500-600 грн

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.