Опалення кіоску “Будівник”

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

У будь-якому місті є ринки, які складаються з лотків та окремих магазинів. Опалення в зимовий період таких магазинів - дуже нагальна тема. Адже ні про яке центральне опалення мова йти не може, а, як правило, витрати електроєнергії не призначені для комфортного опалення. Так і в цьому випадку. Окремий торговий магазин з будівельним інвентарем і інструментами.

Рішення

Так як в даному магазині 2 двері, через які проникає потік холодного повітря, було прийнято рішення використовувати обігрівач серії У, модель 2000 року в кількості 2 шт

Результат

На фото видна різниця температур при замірах до і після установки інфрачервоного обігрівача Білюкс. Власник магазину, він же продавець, залишився дуже задоволений результатом.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.