Опалення Клубу. Вінницький район, село Сосонка.

Вінница
Проекти
вулиця Батозька, 1
(050) 640-35-81
Проблема

Опалення клубу актовогозала. Площа приміщення 290 кв.м. Висота приміщення 6.5 м.

Рішення

Устоновлено вісім обігрівачів П 4000 загальною потужністю 28.8 кіловат. Распределіно на три терморегулятора, EBERLE 6121.

Результат

Опалення включають на заходи проходять на вихідні дні. Споживання електроенергії за 5 годин на день 80 кіловат, при температурі в приіщені +18 С.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.