Опалення магазину інтер’єру

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Салон интерьерного дизайна обратился с необходимостью в базовом отоплении помещения. Стоят кондиционеры, но не вытягивают по мощности обогрева.

Рішення

Учитывая все возможные потери и рассчитав более выгодный вариант установили обогреватели серии Б по всей площади магазина.

Результат

Проработав сезон были удовлетворены качеством отопления и приятно удивлены расходом электроэнергии, рекомендуя нашу систему отопления.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.