Опалення магазину IT LOOK

Проблема

Нагріти магазин, побудований в форматі МАФ (Малі Архітектурні Форми) до комфортної температури +20 градусів.

Рішення

Підвішені три обігрівачі Білюкс Б 1350 в чорному корпусі з чорними пластинами. Управління температурою відбувається за допомогою программатора Terneo PRO.

Результат

До початку робочого дня обігрівачі вмикаються та прогрівають приміщення до + 20 градусів. Підтримують комфортну температуру на протязі робочої зміни, та автоматично вимикаються на ніч.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.