Опалення магазину мережі “Табакерочка”

Проблема

Прогрівання магазину до температури +20 градусів, зменшити витрати електроенергії за рахунок вимкнення обігрівачів в нічний час.

Рішення

Встановленні обігрівачі Білюкс Б 1000 = 2 шт та підключені через программатор Terneo PRO. Запрограммован робочий режим +20 градусів вдень та відключення обігрівачів вночі.

Результат

Прогрів приміщення до температури +20 градусів до початку роботи магазину, та підтримання встановленої температури. Також автоматичне відключення обігрівачів вночі.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.