Опалення магазину “Вухо.ком” вул. Зелена, 153а, Львів

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Магазин відмовився від газового опалення. Альтернатива електричне стельове опалення ТМ Білюкс

Рішення

Для опалення встановили 5 обігрівачів серії Б1350 в чорному корпусі з чорними пластинами тому, що стеля в приміщенні чорного кольору, це вимога дизайну. Ще одна вимога щоб обігрівачі прогрівали зал і не заважали розміщувати стелажі .

Результат

Підтримують комфортну температуру на протязі робочої зміни прогрівають приміщення до + 20 градусів та автоматично знижують температуру на ніч до 12С в цілях економії.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.