Опалення наукової лабораторії

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Відділення фізико-хімії горючих копалин інституту фізико-органічної хімії і вуглехімії ім.. Л. М. Литвиненка НАН України мають холодні лабораторії, оскільки немає ніякого оплалення окрім масляних обігрівачів, які не справлялись з проблемою обігріву людей. Висота приміщенях до 4 м. та великі старі вікна тому великі тепловтрати.

Рішення

Втановили обігрівачі серії Б1350 для обігріву працівників та обладнання. Основна вимога забезпечити конфорт для людей , безпеку та безперебійну роботу приладів враховуючи дію інфрачервого довгохильового опалення.

Результат

Відгуки за зимовий опалювальний період 2016 року дуже позитивні. Розширюємо співпрацю по встановленню опалення в інших приміщеннях відділення.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.