Опалення офісу, м. Миколаїв

Проблема

Додаткове опалення в приміщеннях офісу спільно з опаленням теплим повітрям. Впровадження системи опалення таким чином щоб обігрівачі справлялися зі своїм прямим призначенням, не виділялися із загального інтер'єру і були практично не помітні.

Рішення

Обігрівачі Б1350 - 7 шт, Б600 - 2 шт.

Результат

Тепло і естетично в приміщеннях в яких це було потрібно. Мінімізована кількість поступаючого в приміщення холодного повітря шляхом відсікання обігрівачами Білюкс.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.