Опалення підприємства м. Дергачі

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Перед командою було поставлено завдання: локально обігріти робочі місця у виробничому цеху. З початкових умов маємо: 2 поверху площею 1000 кв.м. і 2500 кв.м. Висота стель 8 і 12 метрів. Стіни-з бетону.

Рішення

Для реалізації цього завдання інженер команди вибрав обігрівачі Білюкс П2000 і П4000 всього вийшло 28 обігрівачів. В даному технічному рішенні обійшлися без термодатчиков. Зазвичай для локального опалення береться серія «У», але на момент виконання даного об'єкта цієї серії ще не було в виробництві.

Результат

З основним завданням впоралися, так само вирішили задачу істотної економії енергії в межсезонье- включаються не всі обігрівачі, що дозволяє підтримувати температуру і заощаджувати електроенергію

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.