Опалення приватного будинку

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

У перший опалювальний сезон, який сім'я Олени зустріла в своєму будинку, було прийнято рішення встановити обігрівач Білюкс в кімнату сина. У наступний рік, довівши свою ефективність, необхідно було опалювати весь будинок. Площа будинку 100 кв м. Варто зазначити, що на момент приходу до ідеї опалення всього будинку Білюксом був закінчений ремонт. Відповідно у господині будинку були побоювання, що монтаж обігрівачів внесе непоправні корективи

Рішення

Раніше до вибору інфрачервоних обігрівачів, будинок опалювався газом. При цьому є камін, який так само виконував якусь функцію обігріву. Для відмови від опалення газом була обрана модель обігрівача серії «Б». Але, варто звернути окрему увагу, що ефективність обігріву здійснюється за рахунок правильного розташування обігрівачів і правильної роботи терморегулятора.

Результат

В результаті була досягнута комфортна температура по всьому будинку (нагадаємо, раніше було комфортно лише в дитячій кімнаті). Так само була досягнута друга мета - економія коштів за рахунок повної відмови від опалення газом. Олена так само відзначила акуратну роботу майстрів, які займалися монтажними роботами - її ремонт зовсім не постраждав

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.