Опалення промислового майданчику

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Виробничі цеха і складські приміщення - коник в роботі опалювальних систем Білюкс. Найчастіше, дані приміщення без належного утеплення. Так і в цьому випадку: виробництво води, яке проходить з використанням верстатів, де необхідна температура не менше +10.

Рішення

Було прийнято рішення використовувати інфрачервоні обігрівачі серії У. Акцент в опаленні зроблений на стіну, яка виходить на вулицю, тому що основні тепловтрати відбуваються через неї

Результат

Вулична стіна прогрівається до +18, це забезпечувало середню температуру в приміщенні близько 16 градусів. Співробітники виробництва і власники залишилися задоволені, верстати справно працюють при такій температурі.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.