Опалення ресторану “Перша львівська грильова ресторація м’яса та справедливости”

Проблема

В даному ресторані одна зовнішня стіна повністю скляна. Проблема полягала в тому, що в холодну пору року сидіти за столиками біля вікна було не комфортно, оскільки сильно тягнуло холодом.

Рішення

Використали інфрачервоні обігрівачі Білюкс Б1350 чорні, які прикріплені на стелі вздовж скляної стіни.

Результат

Обігрівачами відсікли поступлення холодного повітря в середину приміщення. Відвідувачі із задоволенням та з комфортом сидять за столиками біля вікна.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.