Опалення робочого місця оператора заправки НПЗ

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

"Наша правильна заправка" (НПЗ) - це окремий об'єкт, що виділяється незвичайним дизайном, на території якого також знаходиться пристанційне кафе. Чим більше відвідувачів, тим краще! Але, тим більше і протягів на робочому місці оператора. Особливо за відсутності теплоізоляції. Особливо в холодну пору року. Як локально і без зайвих витрат прогріти робочу зону?

Рішення

Врахувавши всі особливості приміщення, були встановлені і розміщені на стелі 2 обігрівача Билюкс серії "У".

Результат

Швидкий нагрів і підтримання комфортної температури в робочій зоні оператора - максимальна на столі до 30 ° С, мінімальна на підлозі близько20 ° С.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.