Опалення спортзалу для занять з гімнастики

Проблема

Прогріти зал для тренування легкою атлетикою до температури +16 градусів при температурі з зовні +5 градусів. За рахунок обмеження навантаження струму на вводі, погоджено зниження температури в залі під час наступу холодів.

Рішення

Встановлено обігрівачі Білюкс П4000 = 16 шт, з можливістю збільшення кількості до 18 шт, та зміною висоти підвісу, для для вибору оптимального теплового режиму. Керування відбувається по 3 зонам за допомогою WI-FI терморегуляторів Terneo AX = 3 шт.

Результат

Досягається комфортна температура при умовах описаних вище.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.