Опалення спорзалу для занять з гімнастики

Проблема

Приміщення не опалюється, до початку тренувань в залі температура ледь досягає +9 градусів. Потрібно досягти комфортної температури в +16...+18 градусів на час тренування.

Рішення

Встановили обігрівачі Білюкс У4000 в кількості 3 шт. Висота підвісу 4-4,5 метра. Висота стелі 6 метрів. Площа приміщення 70 метрів. Обігрівачі працюють в режимі попереднього прогріву приміщення за 2 години до початку тренувань, та під час занять.

Результат

На початок тренувань в залі нагрівається повітря до +16 градусів. Юні спортсменки займаються на теплому килиму +16 градусів та відчуваючи тепло від обігрівачів.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.