Опалення Хостела м. Львів

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Проект нового Хостела не передбачав централізовагого опалення, тому виникла потреба розробити систему опалення на базі інфрачервоного опалення ТМ Білюкс, оскільки висота приміщення 4,20 м. і холодні старі стіни. Опалення для 6 кімнат , кухні, ванних кімнат, рецепції та коридору.

Рішення

Для опалення приміщення Хостела використали обігрівачів серії Б 1350 та Б1000. Які гарно вписалися інтер"єр кімнат та перекрили всі холодні зони.

Результат

Дизайн, ефективність та економія задовілинила потреби замовника. Можливіть керувати опаленням при першій потребі коли на вулиці стає холодно. Можливіть прогрівати лише ті кімнати ,що заслені, а інші ні , це великий плюс в економії коштів.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.