Опалення ресторану «Львівська копальня кави». Холдинг емоцій «!FEST»

Проблема

Основне опалення зимової тераси ресторану, не нижче +25 градусів. Дизайн обігрівачів - повинен вписуватися в концепцію ресторану. Площа (S) опалювального приміщення - 120 м2.

Рішення

Електричні обігрівачі Білюкс загальною потужністю 30 кВт (Білюкс Б1350 - 25 шт). Контроль температури забезпечує механічний терморегулятор Eberle RTR 6121. Всі обігрівачі були покриті чорною матовою емаллю.

Результат

Витрати на опалення такої площі взимку, за умови що дах і стіни були скляні, склали - 972 грн / міс. Відвідувачі повністю могли знімати верхній одяг і відчували себе комфортно. Персонал також був задоволений! Криївка і кілька інших кафе Холдингу емоцій «! FEST» теж були опаленні Білюкс, після такого досвіду. Споживання за 6 місяців зими: 5 832 грн

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.