Оренда обігрівачів у “Салтовській лід”

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

На время выступления на каток необходимы обогреватели для музыкантов. Для хорошего звучания инструмента необходима определенная температура нагрева.

Рішення

Средневолновые инфракрасные обогреватели Билюкс серии У 2000 хорошо подходят для временного обогрева инструментов и музыкантов.

Результат

Обогреватели хорошо справились с задачей, арендовали на пару дней для мероприятия, по сравнению с другими видами отопления. Получили больший эффект с меньшими затратами на электричество.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.