Опалення в конференц залі

Львів
Проекти
вул. Володимира Великого, 2, оф. 606
(095) 274-74-34
Проблема

Створити опалення у залі з високою стелею 4 м. в будівлі 1930 року. Обов"язковим гарним естетичним виглядом в дизайницькому рішені . При цьому опалення у залі буде використовуватись при потребі в міжсезоння і як основне в зимовий період .

Рішення

Добримуючись вимог до дизайну приміщення встановили обігрівачі серії ВIONIC Б1350 в кількості 4 шт. при цьому досягли швидкого прогріву приміщення до +20С за короткий проміжок часу 1-2 години.

Результат

Створено комфортну температуру в залі для людей під час проведення разноманітних міроприємст.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.