Опалення літньго майданчика клубу Аризона (Харків)

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Обігрів літніх майданчиків кафе завжди є актуальною темою. Почати літній сезон трохи раніше і закінчити восени планують багато власників закладів. Але, у природи завжди свої плани. Так вийшло і на об'єкті літньої терасси клубу Арізона. На початку вересня погода істотно зіпсувалася, а захід був запланований на літній терасі.

Рішення

Було прийнято рішення обігріти гостей за допомогою інфрачервоних обігрівачів Білюкс серії «У» (вулиця). Для цього використовували 3 обігрівача Билюкс У 2000 і Билюкс У 1500.По краях майданчика встановили більш потужні обігрівачі, до центру - слабші.

Результат

Не дивлячись на те, що майданчик знаходиться на пантоні, де нічна температура досягала +6 градусів, а вдень не більше 10 і легкі фіранки абсолютно не рятували від протягу, завдяки обігрівачам ситуація була врятована. Гості провели вечір в теплі і затишку.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.