Опалення підприємства

Харків
Проекти
вул. Чигирина, 13
(066) 110-05 -50
Проблема

Опалення промислових приміщень -це завдання з «зірочкою». Дуже часто споруди виконані таким чином, що навіть при належному опаленні можливі суттєві втрати тепла. Компанія Анкор Теплоенерго добре знайома з газовими інфрачервоними обігрівачами, але для нового складу вирішили вибрати електричні. Необхідно опалити площу в 300 м. кв, при висоті в 12-14 метрів. Сама споруда - сендвіч із залізних листів і мінеральної вати 15 см

Рішення

Вихід в даній ситуації - потужні довгохвильові обігрівачі Білюкс. А саме - модель П4000. Для підтримки комфортної температури в +15 градусів в зимовий період було б достатньо 7 обігрівачів. Але, враховую специфіку будівлі і неминучі втрати тепла, наш інженер зупинився на 10 обігрівачах.

Результат

Результат не змусив на себе чекати. Уже в перші дні після монтажу обігрівачів температура стала комфортною для роботи, що дуже радувало весь колектив. При цьому важливо відзначити, що монтаж обігрівачів займає 1-2 дні, що, по суті, не блокує робочий процес

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.