Палац культури “Березіль” ім. Леся Курбаса (м.Тернопіль)

Київ
Проекти
вул. Лебедєва-Кумача, 7В
(068) 844-84-75
Проблема

При централізованому опаленню в палаці культури, температура в приміщенні вище +8 С не піднімається. Перед нами було поставлено дві задачі: 1. в фойє під час проведення урочистих подій( вісільна церемонія) та святкових заходів, підняти та підтримувати комфортну температуру в фойє; 2. в танцювальному залі під час проведення тренувань для дітей, підняти та підтримувати комфортну температуру близько 20 С.

Рішення

1.Фойє (S=385 м.кв. h=6.9м): встановлено 12 шт обігрівачів У6000, загальною потужністю 68,4 кВт. При тому, що присутні великі протяги між першим та третім поверхами (широкі сходи та відкриті коридори), приміщення за дві години прогрілося до +16 С. 2.Танцювальний зал (S=215 м.кв.,h=5.9м.): встановлено 7 шт обігрівачів У4000, загальною потужністю 29.4 кВт. За 3 години зал прогрівся до +20 С.

Результат

З поставленою задачею справилися. Замовник залишився задоволеним!

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.