Партнерство в виробництві обігрівачів

Партнерство в виробництві обігрівачів

Заробляйте, співпрацюючи з Білюкс!

 • Кажуть, що якщо працювати в компанії, то так і будеш все життя горбатитися «на дядька».
 • Реальність доводить, що насправді можна гідно заробляти, співпрацюючи з великими брендами.
 • Продаючи товари, підвищуючи впізнаваність компанії, ви рекламуєте продукцію.
 • А що може бути краще для великої компанії, коли про неї дізнаються в кожному куточку країни?
 • Такий компанією в моєму житті стало підприємство Білюкс.

Історія мого франчайзингу

 • Історія мого франчайзингу почалася з покупки обігрівача.
 • Я відстежую новинки в інтернеті, незалежно від сегмента.
 • Хочеться, щоб гаджети були останньою збирання, а товари служили довго і відрізнялися високою якістю.
 • Нормальне бажання для споживача.
 • Останній з моїх обігрівачів закінчив погано: почав плавитися.
 • Такий сумний результат затвердив мене в рішенні більше не купувати застарілу техніку, а пошукати щось з новинок.
 • Нехай і подорожче.

Петро, 33 роки, Львів

Обігрівачі: складний вибір

«Серед позитивних відгуків і оповідань майстрів-самоучок знайшов інформацію про українські системи Білюкс. Відразу зазначив кілька плюсів. Розташування на стелі, що допомагає заощадити місце. Система не створює шуму під час роботи, на відміну від тепловентилятора.»

«До речі, масляні радіатори при нагріванні масла починають «коптеть». Так що, запаху інфрачервоні обігрівачі теж не видають! Керувати ними досить просто. Терморегулятор допоможе встановити комфортний для користувача температурний режим, і буде включати – вимикати систему, коли це необхідно. Після того, як я купив інфрачервоні обігрівачі, почав тестувати їх у себе вдома. Виявилося, що все це працює. Так мені в голову прийшла думка зайнятися продажем інфрачервоних систем.»

«На сайті Білюкс я знайшов вкладку зі співробітництва, заповнив анкету дилера. Хочу сказати, що співпраця з Білюкс приносить суцільне задоволення. Ти ще нічого не продав, а ставлення до тебе вже таке, що хочеться зробити щось корисне. На будь-які навіть каверзні питання у співробітників перебували відповіді. Під час навчання нам пояснили, наскільки широкий спектр потенційних покупців Білюкс. Практично в будь-якому місці може стати в нагоді таке економне електричне опалення

«З додаткових плюсів продукції – ціна, наявність необхідної документації та сертифікатів.»

«Інфрачервоні промені використовують у тваринницькій галузі для швидкого зростання пташенят, оранжереях для розвитку рослин. Приємне і м’яке тепло може стати в нагоді в дошкільних і шкільних установах, які часто відчувають проблеми з централізованим опаленням. Промислові підприємства, які «зіскочили» з газової системи тепла, із задоволенням переходять на автономне опалення

Тонкощі системи

«При мінімальних інвестиціях, можна отримати максимальний ефект.»

«Якщо діяти за схемою, то покупка франшизи обов’язково окупиться в найкоротший час. Мало який бізнес починає приносити прибуток вже через кілька місяців. Білюкс, швидше, виняток із правил.»

«Завдяки дилерського комплекту, можна демонструвати всі переваги обладнання наочно, рекламувати товар, беручи участь у виставках, знаходити нових клієнтів.»

«Кілька років в Білюкс допомогли мені твердо встати на ноги. Поступово я почав організовувати власну клієнтську базу, організував склад в населеному пункті. Поряд з інтернет-магазином, у мене існує торгова точка в будівельному гіпермаркеті. Що стосується прибутку, то можу навести конкретний приклад того, як здійснилася моя мрія.»

«Ми з дружиною – ділові люди: у кожного свій автомобіль. Транспортні засоби доводилося паркувати біля будинку, викидаючи великі гроші на платну стоянку.»

«Після чергової вдалої операції з продажу інфрачервоних систем, придбав двоповерховий гараж в елітному районі, неподалік від будинку. Раджу звернути увагу на такого надійного партнера, як Білюкс.»