Піццерія “Спеція”

Проблема

В піццерії була відсутня система опалення, теплові пушки та масляні радіатори зовсім не справлялись. Це призводило до зменшення кількості відвідувачів в холодну пору року.

Рішення

Встановлено економічну систему опалення Білюкс. Використано обігрівачі Б1350 - 4 шт. та У2000 - 1 шт в якості відсікача холодного повітря зі двору.

Результат

Температура в закладі +22. Відвідувачів в холодну пору побільшало. Власник піцерії не тільки зекономив на опаленні, а ще й отримав більше клієнтів )

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.