Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат – клієнт Білюкс

Полтавський ГЗК - клієнт Білюкс

Білюкс опалює навіть заводи

  • Багато користувачів вважають, що користь інфрачервоного опалення закінчується встановленням обладнання в дитячому садку або школі.
  • Мовляв, опалити виробничі приміщення, що відрізняються величезними площами, просто неможливо.

Промислова серія Білюкс для заводів

  • Однак Билюкс довів, що така думка є хибною.
  • Суть в тому, що для приміщень житлового типу та громадських будівель ми використовуємо побутову лінійку інфрачервоного обладнання, а для цехів і виробничих площ існує промислова серія.

Від теорії – до практики!

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат став показовим об’єктом інфрачервоного опалення. Для системи опалення була використана промислова лінійка Білюкс. Виходячи з особливостей виробничого процесу ГЗК, фахівці компанії “Теплотема”, регіональне представництво Білюкс в Полтаві, підібрали інфрачервоні обігрівачі спеціальної потужності.

Гірничо-збагачувальний комбінат, який знаходиться в Полтаві, є найбільшим виробником в Україні. Поряд з цим, підприємство експортує залізнорудні окатиші, необхідні при плавці сталі. ГЗК – дочірнє підприємство гігантської корпорації Ferrexpo.

Споживачі продукції гірничо-збагачувального комбінату – це підприємства ЄС: сталеливарні комбінати в Словаччині, Німеччині, Чехії, Сербії, Австрії. Крім того, продукція експортується в Індію, Японію, Китай і інші країни Азії.

Підтримаємо вітчизняного виробника

Основним завданням, яке слід було вирішити в сфері опалення ГЗК, був обігрів прес-фільтра, висота якого становить двадцять вісім метрів, і прилеглих до нього приміщень. Щоб забезпечити безперервну роботу обладнання, в найхолоднішу пору року температура в приміщенні розташування прес-фільтра не повинна була опускатися нижче позначки в 5 градусів.

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат обігрівають обігрівачі Білюкс

Для вирішення цього технічного завдання були використані довгохвильові інфрачервоні системи Білюкс промислової серії. На об’єкті були встановлені обігрівачі П4000, П2400, а легкість управління інфрачервоним теплом забезпечили за допомогою терморегуляторів «Eberle».

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат обігрівають обігрівачі Білюкс

Системи були встановлені за допомогою підвісів, а в деяких місцях вдалося закріпити електричні обігрівачі прямо до металоконструкцій. Пожежна безпека обладнання і стійкість до змін вологості – додаткові переваги ІЧ-систем, які дозволяють використовувати їх на будь-яких об’єктах.

Полтавський гірничо-збагачувальний комбінат обігрівають обігрівачі Білюкс

Особливістю ІЧ-тепла є нагрів поверхонь, розташованих внизу. Після монтажу інфрачервоних обігрівачів на ГЗК вдалося домогтися температури обладнання від +11 до +18 градусів з урахуванням висоти. Завдяки Білюкс, була відновлена стабільність виробничого процесу. Так список клієнтів нашої компанії поповнився ще однією компанією, робота якої оцінюється в національному масштабі.