Приватний будинок

Проблема

Еономічна система опалення стельовими інфрачервоними обігрівачами Білюкс встановлюється не тільки в офісах, кафе, підприємства і т.д., але й в жилих приміщеннях. В будинку існуюча система опалення, щоб підняти комфортну температуру в кімнатах потребувала багато затрат. Та й потреби тримати у всіх кімнатах температуру +20 зовсім не було.

Рішення

Встановили в двох спальнях, в дитячій та дорослій, по одному економному обігрівачу Білюкс Bionic 1350.

Результат

Тепер не має потреби піднімати температуру по цілому будинку старою системою опалення. А тільки в двох кімнатах. В решті кімнат будинку стоїть температура нижчою. Що принесло економію споживачам.

Рекомендуємо замовити впровадження «Білюкс» у наших фахівців

Ми впроваджуємо «Білюкс» вже 12 років, набили шишки і знаємо, що робити в складних випадках. Якщо встановленням займеться недосвідчений монтажник, ми не зможемо гарантувати, що обігрівач буде працювати з максимальною ефективністю.
При установці монтажники враховують висоту стель, товщину стін і розташування вікон, простежать за пожежною та електробезпекою.

Не встановлюйте обігрівачі самостійно

Приклад. Співробітники майстерні купили три найпотужніших стельових обігрівача і самі встановили їх на висоті 3 метри по краях і в середині приміщення. У майстерні все одно було холодно.
Коли впровадженням займається фахівець, він виробляє теплорасчёт і підбирає потужність і кількість обігрівачів, вибирає потрібні місця для установки.
У майстерні було потрібно повісити п'ять малопотужних обігрівачів по периметру.
Спеціаліст перевіряє тепловтрати і при необхідності радить теплоізоляцію. У майстерні потрібно було ізолювати підлогу.
Спеціаліст враховує висоту стель і пропорції приміщення. У майстерні потрібно було повісити обігрівачі на півметра нижче.