Про нас

Більше сорока років система опалення зі стель, слугує однією із причин енергозбереження в Європі. Вперше в 1967 році в Швеції навчилися примінять довгі інфочервоні хвилі для повного, локального і точкового опалення домів.

ТОВ «Компанія «Білюкс» з 2005 року імпортує інфочервоні випромінювання в Україну. З 2010 року, ми розробили свій модельний ряд енергозберігаючих довгохвильових обігрівачів під торговою маркою Билюкс®, застосовуючи інновації в пожежобезпеці і клемного з’єднання WAGO Gmbh.

Продукція

Стельовий інфрачервоний обігрівач призначений для локального або повного обігріву приміщень із високою стелею. Стеля може бути від 2 до 20 м. Також можна використовувати на свіжому у відритій атмосфері для обігріваючих цілей, або для вирішення завдань технологічних (сніготанення).

Купити промисловий інфрачервоний обігрівач, значить забезпечити комфортне і приємне тепло, в тому числі і теплу підлогу.
Промислові інфрачервоні обігрівачі на 20-60% економніші за інші системи. Вони дозволяють зберігати тепло в підлозі і на стінах. Підходять як загальне опалення для місцевого додаткового опалення.

Промислові інфрачервоні обігрівачі в Україні часто використовуються. Прилади легко монтуються і не потребують, майже, обслуговування. Дуже зручні для обігріву приміщень нерегулярно. Прилади мають прості комфортні конструкції.

Відмінні особливості:

 • Відбивачі виконані з анодованого полірованого алюмінію
 • Скобі для монтажу дозволяють прикріпити і розташувати прилад під можливим кутом в 5-ти позиціях.
 • Підвищена стійкість корпусу від корозій
 • Коробка з клемами дозволяє підключити декілька приладів
 • Решітка для захисту являється як приналежність
 • Захисний клас IP44.

Ціна на промислові інфрачервоні обігрівачі доволі прийнятна. Для підприємства не складе ускладнень при придбані. Для того щоб краще людині працювалось в умовах не дуже комфортних, потрібно прилад розташовувати з певним зміщенням.
Купити промислові інфрачервоні обігрівачі можна, наприклад для:

 1. залізничних вокзалів чи аеропортів,
 2. для промислових площ з багатоярусними приміщеннями,
 3. спортивних оглядових об’єктів (тенісні корти),
 4. майстерень,
 5. автосалонів,
 6. торгово-виставкових павільйонів і т.п.

Економічні обігрівачі дають змогу не тільки обігрівати, а також економити. Плюси ще і в тому, що вони універсальні, екологічні, швидко нагріваються і пожежостійкі.
Ви можете замовити собі інфрачервоне опалення у Львові. Спеціалісти допоможуть Вам при виборі. Не має різниці де буде встановлено таке приладдя, воно буде відповідати максимальному комфорту і мінімальним затратам.

Інфрачервоне опалення в Україні дуже актуальне. Нам, із-за нашої мінливої погоди просто необхідно застосовувати такі обігрівачі. Купити інфрачервоне опалення, значить забезпечити себе економією і вигодою.
Також, потрібно знати, що можна енергозберігаючі обігрівачі купувати для дому. Наприклад при будівництві або для внутрішніх робіт. І ваше бажання переїхати до затишної оселі тільки буде пришвидшено.

Енергозберігаючі обігрівачі в Україні вже зайняли гідне і відповідне місце серед компаній і простих людей. Ваш вибір такого опалення тільки великий плюс, комфорт і економія.