Як забезпечити інфрачервоне випромінювання в теплиці?

Інфрачервоне опалення парників

На ринку опалювальних систем вже близько двадцяти років відомі інфрачервоні стельові електричні обігрівачі. У чому їх переваги перед іншими електричними приладами?

  • Інфрачервоні обігрівачі мобільні: невеликі в розмірах, не займають корисну площу (підлога, стіни теплиці), тому що кріпляться на стелі. Їх легко монтувати і демонтувати самостійно, без допомоги електрика.
  • Інфрачервоні обігрівачі працюють безшумно, що, як з’ясувалося, важливо не тільки для людини, але і для рослин.
  • Використання інфрачервоних обігрівачів дає можливість створювати в теплиці різні температурні зони. Це дуже зручно, якщо в теплиці знаходяться рослини з різних кліматичних поясів.
  • Інфрачервоні обігрівачі можуть використовуватися у вологих приміщеннях, яким є теплиця

Щоб автоматично здійснювався контроль за режимом температури в теплиці, використовується терморегулятор. За допомогою терморегулятора прилад відключається, коли повітря в теплиці нагрівається до певної температури. Таким чином підтримується постійна температура. Крім цього, відбувається додаткова економія енергії.

Завдяки терморегулятору теплицю можна залишати без нагляду, не побоюючись виникнення пожежонебезпечної ситуації.

У залежності від площі теплиці можна підібрати підходящий саме для неї інфрачервоний стельовий електричний обігрівач відповідної потужності.